info@trakyaguvercin.com     282 361 3883

Yardım

-YENİ ÜYELİK- 

trakyaguvercin.com' da alışveriş yapmak ve ilan vermek için ücretsiz üye olabilirsiniz. Üye olmadan önce Üyelik Sözleşmesi'ni incelemenizi öneriyoruz.

Üyelik olurken dikkat edilmesi gerekenler;  

Üye kayıt formunda belirtiğiniz bilgiler doğru olmalıdır. 

Üye kayıt formuna trakyaguvercin.com'a daha önce kayıt olmuş bir cep telefonu numarası yazmamalısınız. Yazmanız halinde sistem size bir uyarı mesajı gönderecektir. 

Seçeceğiniz şifre kolay hatırlayacağınız fakat başkaları tarafından tahmin edilemeyecek şekilde olmalıdır. Rakam ve harflerden oluşan karma şifreler güvenlidir. 

Doğum tarihi bilgilerinizi doğru olarak kayıt etmelisiniz. Herhangi bir sorunda müşteri hizmetlerimize başvurduğunuzda, doğum tarihinize dair bilgiler sizden istenmektedir. Bu uygulama, üye kimliğinizin onaylanması ve 3. şahısların sizin üyeliğinizle sisteme girmesini önlemek için yapılan bir uygulamadır. Üye kimliğiniz konusunda bir şüphe söz konusu olursa trakyaguvercin.com' a girişiniz engellenecektir. 

Kullanıcı adınızda ancak,sisteme kayıtlı olmayan şahsınıza ait cep telefon numaranızı kullanabilirsiniz. 

ŞİFREMİ UNUTTUM-ŞİFREMİ NASIL DEĞİŞTİREBİLİRİM? 

-Şifrenizi sayfamızdaki bana özel bölümünüzden değiştirebilirsiniz. 

-Şifrenizi unuttuysanız giriş sayfasında şifremi unuttum butonundan giriş yaparak kayıtlı cep telefon numaranızı giriniz. Şifreniz sistemde kayıtlı olan cep telefon numaranıza sms olarak gönderilecektir. 

-ÜYELİK BİLGİLERİNİN GÜVENLİĞİ- 

trakyaguvercin.com kullanıcı bilgi ve hesaplarınızın 3. şahıslarla paylaşılmayacağı güvencesini vermektedir.trakyaguvercin.com dünyada yaygın olarak tercih edilen SSL (Secure Sockets Layer) sunucu protokollerini kullanmaktadır. Bu güvenlik sistemi, internette saklanan verilerin en etkin koruma yöntemidir. SSL şifreleme teknolojisi, kişisel bilgilerinizin saklanması konusunda sağlam bir güvenlik duvarı oluşturmaktadır. 128 bit’lik şifreleme teknolojisi bu güvenlik duvarının temelidir. 

-ÜYELİK İPTALİ- 

trakyaguvercin.com olarak tüm kullanıcılarımızı ailemizin bir parçası gibi görüyoruz. Siz istemediğiniz sürece size herhangi bir tanıtım, kampanya mesajı göndermiyor, bilgilerinizi sizin isteğiniz ve onayınız dışında kimseyle paylaşmıyoruz. Bu nedenle üyeliğinizi aktif olarak kullanmasanız dahi iptal etmenize gerek yoktur. 

Üyeliğiniz ile ilgili yaşadığınız bir sorun veya sormak istedikleriniz varsa değerli görüşlerinizi bize iletişim bölümündeki bilgilerimiz üzerinden bize iletebilirsiniz. 

Yine de üyeliğinizi iptal etmek isterseniz, iletişim bölümündeki bilgilerimizden bize ulaşarak bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Trakyaguvercin .com üyeliğinizi iptal ederseniz; 

* Yayında olan ilanlarınızın tamamı yayından kalkacaktır, 

* Mağazanız otomatik olarak kapatılacaktır. 

* Cep telefon numaranızı yeni bir üyelikte kullanılamayacağını da üzülerek hatırlatmak isteriz.

trakyaguvercin.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından trakyaguvercin.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.