info@trakyaguvercin.com     282 361 3883

Mağaza

Güvercin sevenlerin kuşlarını sergileyebileceği,birbirleri ile iletişime geçebilecekleri, değişik ırk ve türleri görebilecekleri alanlar çok kısıtlıdır.

Güvercin ürünleri satan firmaların da güvercin sevenlere ürünlerini sunacağı , sitemiz üzerinden iletişime geçerek ürünlerini satabileceği alanlar ve platformlar çok kısıtlıdır. 

Güvercin hobisinin yaygınlaşması alıcı ve satıcıların buluşması, daha sağlıklı güvercinler yetiştirilmesi temel amacımızdır. 

Online  Mağaza
Sitemizde sizlere bu konuda yardımcı olmaktadır. Artık e market açmak veya e mağaza kurmak hayatımıza giren en güncel konulardan biridir. İnsanlar internet üzerinden sadece bir tık ile birçok mağazayı görme şansına sahiptirler. Sitemizde kendi adınıza mağaza açarak güvercinlerinizi sergileyebilir, bir çok güvercin sevdalısının sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Güvercin ürünleri satan bayiler ya da dükkanlar sizler de mağaza açarak ürünlerinizi sitemizdeki yüzlerce güvercin sevdalısı ile buluşturabilirsiniz. Sitemiz güvercin sevenlerin buluşma noktası  olduğu için aradığınız güvercin ya da güvercin ürünlerini  farklı markalarda görme şansını sizlere sunar. Ayrıca bu durum mağaza sahipleri için de bir avantajdır. Ürünlerini bu sayede daha çok insanla paylaşma fırsatı yakalarlar.


Sitemizde yer alan mağazalar güvercinlerini sergileyen kişiler ve güvercin ürünleri satan firmalar olarak açılacaktır ve açılmaya devam etmektedir. Üyeler bu mağazaları kolayca inceleyebilirken mağaza sahipleri de sitemizde mağazaları yoksa çok kolay bir şekilde mağaza açabilirler.trakyaguvercin.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından trakyaguvercin.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.