info@trakyaguvercin.com     282 361 3883

Hakkımızda

1991 yılında kurulan Şah Color Dijital Fotografçılık/Hamza Marangoz   digital fotografçılık alanında bilgi ve teknolojik gelişmeleri takip ederek kendini geliştirmeye devam etmektedir.  Ülkemizde “Güvercin sevgisini artırmak, güvercin sevenler arasındaki iletişimi güçlendirmek, güvercin sevenlerin güvercinlerini sergileyebilecekleri alanların kısıtlı olması, güvercin ürünleri tedarikçileri ile güvercin sevenlerin buluşmalarını sağlamak amacıyla 2016 yılında trakyaguvercin.com'u kurma kararı almış ve 2016 yılının son günlerinde bu kararını hayata geçirmiştir. Güvercin sevenlerin buluşma noktası sloganı ile güvercin sevgisinin yaygınlaşmasını, güvercin sevenler arasındaki iletişimin artırılması ve güvercin ihtiyaçlarının karşılanması  planlamaktadır.

Güvercin sevenlerin kalbi burada atacak. Güvercin Sevenlerin Buluşma Noktası


İşletme Adı : Trakya Güvercin
Firma Ünvanı : Şah Color Dijital Fotoğrafçılık 
Sorumlu Kişi : Hamza Marangoz
Ticaret Sicil :
Mersis :
Merkez Ofis : Muradiye Mahallesi Nazım Sav Caddesi No:5 Muratlı-Tekirdağ Türkiye 
Çağrı Merkezi : 0282 361 38 83
trakyaguvercin.com'da yer alan kullanıcıların oluşturduğu tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu, yayınlanması ile ilgili yasal yükümlülükler içeriği oluşturan kullanıcıya aittir.
Bu içeriğin, görüş ve bilgilerin yanlışlık, eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından trakyaguvercin.com hiçbir şekilde sorumlu değildir. Sorularınız için ilan sahibi ile irtibata geçebilirsiniz.